ПРОМОЦИЈА - СМЕНИ ВО МАЈ ЗА СМЕНИ 18-25.05 И 25.05-01.06
ОГРАНИЧЕН БРОЈ НА СОБИ - ВАЛИДНА ДО ПОПОЛНУВАЊЕ НА СОБИ ВО ПРОМОЦИЈА

 
Хотелот Голеден Бич е лоциран на 20 метри од плажа во Метаморфозис. Хотелот располага со 45 соби, 1/3 со брачен кревет + нормално легло. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Собите имаат прекрасен поглед кон плажата и морето. Хотелот се наоѓа во област со борова шума и претставува одлична комбинација за релаксирање и одмор. Во склоп на хотелот има и базен кој е бесплатен за користење од страна на гостите. 1/2+1 EKO собите се наоѓаат на приземје, 1/2+1 стандард на прв, втор, трет и четврти спрат, додека FAMILY собите на втор спрат.
ПериодALL L.По лице во 2+1
18.05. - 25.05.197209/ 159
25.05. - 01.06.197229/ 189
01.06. - 08.06.197249
08.06. - 15.06.197299
15.06. - 22.06.197329
22.06. - 29.06.197349
29.06. - 06.07.197379
06.07. - 13.07.197439
13.07. - 20.07.197479
20.07. - 27.07.197479
27.07. - 03.08.197479
03.08. - 10.08.197479
10.08. - 17.08.197479
17.08. - 24.08.197449
24.08. - 31.08.197389
31.08. - 07.09.197339
08.09. - 14.09.197279
14.09. - 21.09.197229

* ALL LIGHT– се вклучено (појадок 08-10ч– шведска маса, ручек 13:30 - 15:00–избор од две главни јадења, вечера 19-20ч– шведска маса,  локални алхохолни и безалхохолни пијалоци согласно политиката на хотелот)

Напомена:

 • Цените се дадени по лице и се однесуваат за услуга за број на ноќевања дадени во табелата
 • Прво дете од 0 до 11,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО
 • Второ дете 0 до 2.99 г. со двајца возрасни без легло – БЕСПЛАТНО
 • Второ дете 3-7.99 г. со двајца возрасни без легло – плаќа 10 eur на ден. 
 • Прво дете од 12-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќа 30% од цената во табелата
 • Трето возрасно лице над 16г. на редовно легло плаќа 50% од цената во табелата
 • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 • Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот
 • Сместување во собите е после 14 часот по локално време, а напуштање на собите е до 10 часот по локално време
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
 • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 25 €
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште во автобус)
Туристичка такса од 1,5€ на ден по сместувачка единица се плаќа на лице место по пристигнување (check in) во објектот.
Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

Видеа

Галерија