ekskluziva.gif

ЕКСКЛУЗИВНО – ЗА ПРВ ПАТ ВО МАКЕДОНИЈА СО ЛЕТ НА AIR SERBIA - Лет Скопје-Белград-Абу Даби !!! со вклучен авио превоз, сместување, повратни трансфери и услуга од водич на српски јазик!!! за само 359ЕУР (4дена/3ноќи)

BEST MINUTE ДУБАИ за ВЕЛИГДЕН со директен лет од Скопје 5 дена за 499EUR (во цената е вклучено авионски превоз Скопје-Дуаби-Скопје) + хотел ND 3* + интерен трансфер + услуги од водич на српски јазик

Лето 2014- цени почнувајќи од 35 еур по лице.

1 мај: Истанбул, Прага, Дворците на Баварија, Сицилија, Соренто

ВЕЛИГДЕНСКИ ПОНУДИ: Истанбул, Прага, Дворците на Баварија, Сицилија, Соренто

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА- ЕТНО-СЕЛО СТАНИШИЧИ- ЦЕНА ЗА ДВЕ ЛИЦА ВО АПАРТМАН 109€ – 6.758 МКД

Early Booking попусти до 30% за уплата во Јануари и Февруари.

Лет:
Патници
Oд:
До:
Еден правец
Во два правци
Поаѓање на:
Враќање на:
Контакт информации:
Име:
Презиме:
Адреса
Email
Телефон:
Коментар:
Поштенски број:
Град:
Државa:
avio-rezervacii.jpg

Локација

20.jpg