• ПОСЛЕДНИ СОБИ ЗА TЕРМИН 15.07 – 22.07

  PARADISE STUDIO 3* / полупансион
  ......................................................
  Едно дете до 14 години гратис/ трето лице ГРАТИС


  KOVOU HOLIDAY VILLAGE 3* / полупансион
  ..........................................................................
  Две деца до 14години гратис /трето и четврток лице само превоз

  ЦЕНА ПО ЛИЦЕ: 299 EUR//419EUR

  За подетални информации контактирајте нѐ:
  + 389 2 3 22 22 60
  + 389 78 39 33 39
  е-пошта:
  voyager@t.mk

 • Промоции ГРЦИЈА (хотели сопствен закуп)
  ==================================================
  GOLDEN BEACH 3* - Metamorfozis
  термин 22.07 - 29.07 - 399 ЕУР ПО ЛИЦЕ
  7 ноќи на AI Light - 1 дете до 13,99 БЕСПЛАТНО и бебе 0-2 год
  ==================================================
  (важат услови на хотелот за трето лице, за деца над 13,99 и доплати)
  ............ тел. 3 22 22 60

 • ЛЕТО 2018 – ГРЦИЈА

  ХОТЕЛИ СОПСТВЕН ЗАКУП - РАНИ РЕЗЕРВАЦИИ

  Цени ОД 99 ЕВРА по лице за 7 полупаниони

  ЦЕЛОКУПНА ПРОГРАМА СО ЦЕНИ И УСЛОВИ
  ВО ЛЕТО 2018

  ЧАРТЕР ПРОГРАМИ ОД СОЛУН ЗА РОДОС И КРИТ
  ==================================================
  пакет цени за 7 ноќи од 250 еур по лице со вклучен авион

  тел. 3 22 22 60

 • СЛОБОДНИ КАПАЦИТЕТИ ЗА ЈУНИ
  ХОТЕЛИ СОПСТВЕН ЗАКУП
  ----------------------------------------
  JENNY HOTEL 3* - Siviri
  7 ноќи на полупансион - 2 деца до 13,99 БЕСПЛАТНО


  ПРОВЕРИ НА 3 22 22 60 // 078 39 33 39 //

  GOLDEN BEACH 3* - Metamorfozis
  7 ноќи на AI Light - 1 дете до 13,99 БЕСПЛАТНО и бебе 0-2 год

  KOVIOU HOLIDAY VILLAGE 3* - Nikiti
  7 ноќи на полупансион - 2 деца до 13,99 БЕСПЛАТНО

  (важат услови на хотелот за трето лице, за деца над 13,99 и доплати)

 • ТУРЦИЈА - чартер програма од Скопје
  директен лет два пати неделно
  ПАКЕТ ЦЕНИ ОД 400 евра за 6 ноќи на база AI

  ЦЕЛОСНА ПРОГРАМА НА http://www.voyager.com.mk/turcija-charter-programa/

 • ДУБАИ - април-мај 2018 SALE OFF

  ПАКЕТ ЦЕНА ПО ЛИЦЕ - ОД 289 ЕВРА ПО ЛИЦЕ
  АВИОН ОД СКОПЈЕ + ТРАНСФЕР + 4 НОЌЕВАЊА ВО ДУБАИ 3* ХОТЕЛ НА БАЗА НП (ГРАТИС градска тура)

 • ЕГЗОТИЧНИ ПАТУВАЊА!!!
  КУБА, МАЛДИВИ, ЗАНЗИБАР, ЈАПОНИЈА, БАЛИ, ДОХА, ВИЕТНАМ, ЛИБАН ...

 • 8 дена со крстарење по Нил на брод 5* (пакет цена со лет од Белград)
  Хургада/ Луксор/ Едфу/ Ком Омбо/ Асуан ...
  ЦЕНА ОД 479 ЕВРА ПО ЛИЦЕ

  ЕГИПЕТ - КРСТАРЕЊЕ ПО НИЛ

 • ВОЈАЖЕР СЕ ПРЕСЕЛИ НА НОВА ЛОКАЦИЈА

  Почитувани колеги, соработници и патници,

  Чест нѝ е да ве известиме дека ВОЈАЖЕР отпочна со работа на новата локација. Ул. Димитрије Чуповски БР. 26 Лок. 3 (спроти гимназијата Јосип Броз - Тито на самата главна улица до Turkish Airlines).
  Ве очекуваме на новата локација!

Погледнете ја нашата понуда

Актуелни програми за оваа сезона

Комплетен туристички сервис

Прочитајте повеќе на нашиот блог

Генерални и официјални претставници за Понте за Македонија