БОДРУМ ВО МАЈ
Период на патување
21.05-26.05.2021 6 дена / 5 ноќи


ЦЕНИ ОД 349 ЕУР ПО ЛИЦЕ
Бодрум, најживописниот дел на Турција, е вистински туристички бисер со долга историја и траиција. Елегантен, луксузен и модерен со бројните прекрасни плажи, бистро море и мека клима тој е турскиот Сaн Тропе.
Детали од лет
TK1006 21MAY SKPIST 2040 2315
TK2538 22MAY ISTBJV 0135 0245
TK2539 26MAY BJVIST 0410 0530
TK1003 26MAY ISTSKP 0725 0745
ХотелУслугаЦена по лице
Woxxie HotelAll inclusive349 eur
Premium Bodrum (ex Duja hotel)All inclusive470 eur
Goddess Of BodrumAll inclusive499 eur
Bodrum Holiday Resort and SpaAll inclusive499 eur
La Blanche Resort & Spa CrystalAll inclusive577 eur
Green Bay Resort & SpaAll inclusive599 eur
La Blanche Island AAll inclusive629 eur
Цената е дадена во евра и пресметана во денари,1 евро = 62 денари
Цената вклучува:
 • Авионски лет согласно детали во програма
 • Рачен багаж од 8кг и чекиран багаж од 20кг
 • Трансфер аеродром – хотел – аеродром
 • Хотелско сместување согласно наведениот тип на соба / услуга

Цената не вклучува:
 • Факултативни тури
 • Индивидуални трошоци
 • Патничко осигурување
 • Се што не е наведено во цената вклучува

Цената е валидна до пополнување на места по групна тарифа од авио компанија и промотивни цени на ограничен број соби во наведен хотел и истата е подложна на промени се до момент на резервација (пред резервација проверете ја цена и тарифа на авионска карта).

Можност за индивидуални дати на патување на барање .

Услови:
 • При резервација се плаќа депозит од 50%, а целосна уплата се прави 45 дена пред поаѓање.
 • Туроператорот го задржува правото да го менува редоследот на реализација на програмата.
 • Задолжително патничко осигурување.Составен дел од оваа програма се Општите услови на патување на организаторот на патувањето.

Т.А. ВОЈАЖЕР ВИ ПОСАКУВА УБАВ ПАТ