ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА VOYAGER - одмор во соседна Албанија
Bougainville Bay Hotel 5*
ЕКСКЛУЗИВНА ПОНУДА VOYAGER - одмор во соседна Албанија / СПЕЦИЈАЛНИ ЦЕНИ ОД 15.09.2020 - ПРОМОЦИЈА
🔥 Bougainville Bay Hotel 5* Saranda, Albania 🔥
🔥 ИНДИВИДУАЛНИ ЦЕНИ ПО ЛИЦЕ НА НОЌ – СОПСТВЕН ПРЕВОЗ
http://www.voyager.com.mk/bougainville-bay-hotel-saranda-a…/
🏖 26€ ноќевање со појадок по ноќ ПО ЛИЦЕ за сместување во стандард двокреветна соба/ нема можност за поставување на дополнително легло
🏖 34 € ноќевање со појадок по ноќ ПО ЛИЦЕ за сместување во стандард двокреветна соба pool view/ нема можност за поставување на дополнително легло
🏖 39 € ноќевање со појадок по ноќ ПО ЛИЦЕ за сместување во стандард двокреветна соба SEA VIEW/
*** Доплата за трето возрасно лице на помошно легло во соба со поглед на море од 25 ЕУР на ноќ ***
🏖 104 € ноќевање со појадок по ноќ апартман за 4 лица со поглед на градина
Доплата за вечера 12€ по лице, доплата за ручек 12€ по лице
ПОЛИТИКА ЗА ДЕЦА - прво дете до 5 години бесплатно ВО ХОТЕЛОТ НА БАЗА СО ДОРУЧЕК. Второ дете од 5 до 12 години 50% попуст ВО ХОТЕЛОТ НА БАЗА СО ДОРУЧЕК
*** СОБИ НА БАРАЊЕ, РОК НА ПОТВРДА 24 ЧАСА ***
☑️ Ако сакате прекрасни песочни плажи, топло и чисто море, одлично хотелско сместување, Ваш избор е Саранда, Албанија. Хотелот располага со 3 внатрешни базени и 1 надворешен, сопствена плажа, велнес и спа центар, одлични барови за ваша релаксација!
Не е потребен PCR тест
ВОЈАЖЕР ВИ ПОСАКУВА СРЕЌЕН ПАТ/ Важат општите услови на патување на АТАМ и Војажер