Хотел „JENNY“ - Сивири

ПРОМОЦИЈА - СМЕНИ ВО МАЈ ЗА СМЕНИ 18-25.05 И 25.05-01.06

ОГРАНИЧЕН БРОЈ НА СОБИ - ВАЛИДНА ДО ПОПОЛНУВАЊЕ НА СОБИ ВО ПРОМОЦИЈА

Хотелот Џени е лоциран на 150 м. од прекрасната песочна плажа во центарот на Сивири. Хотелот располага со 37 соби: 1/2 со брачен кревет, 1/3  со 1 брачен кревет и 1 нормално легло и 1/4 со еден брачен кревет и две нормални легла. Собите се опремени со клима уред (вклучен во цената), сат. ТВ и сопствена бања. Собите имаат прекрасен поглед кон плажата и морето. Хотелот располага со базен и лежалки кои се бесплатни за користење од гостите, а исто така има и бар покрај базенот. WiFi интернет – вклучен во цена. Собите за сезона 2018 ќе бидат реновирани. 
 
ПериодПППо лице во 1/2+2
18.05-25.05.197169/ 99 
25.05-01.06.197199/ 159
01.06-08.06.197229
08.06-15.06.197259
15.06-22.06.197279
22.06-29.06.187299
29.06-06.07.197329
06.07-13.07.197349
13.07-20.07.197379
20.07-27.07.197379
27.07-03.08.197379
03.08-10.08.197379
10.08-17.08.197379
17.08-24.08.197349
24.08-31.08.197299
31.08-07.09.197269
07.09-14.09.197229
14.09-21.09.197299
*ПП  -Полупансион :
 • Појадок 08:00-10:00ч. на база шведска маса
 • Вечера 19:00-21:00ч. на база на шведска маса
 
Напомена:
 • Цените  се дадени по лице и се однесуваат за услуга Полупансион  за број на ноќевања дадени во табелата
 • Прво и второ дете од 0 до 11,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО
 • Трето дете од 0-2,99 г. без сопствено легло - БЕСПЛАТНО
 • Прво и второ дете од 12-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќаат по 30% од цената во табелата
 • Трет и четврт возрасен над 16 години, плаќаат по 50% од цената во табелата
 • Во цената на аранжманите вклучено е користењето на клима уредот
 • Бесплатно користење на Wi-Fi интернет во склоп на хотелот
 • Сместување во собите е после 14 часот по локално време а напуштање на собите е до 10 часот по локално време
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме попуст од 10% на вториот аранжман (не се комбинира)
 • Цените се изразени во ЕУР за плаќање во денарска противвредност 1 € = 62 денари.
 • Цената на превозот на релација Скопје – Халкидики – Скопје изнесува:
  • возрасни: 35 €
  • деца од 2 до 12 години: 25€
  • деца до 2 години: БЕСПЛАТНО (не користи седиште во автобус)
Туристичка такса од 1,5€ на ден по сместувачка единица се плаќа на лице место по пристигнување (check in) во објектот.
Агенцијата оргранизатор не превзема одговорност за квалитетот и покриеноста на интернет конекцијата во капацитетите од понудата

Видеа

Галерија