------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Хотел Golden Beach 3* - Метаморфозис
 

‼️ Неодолива понуда за Јуни 
📌 СПЕЦИЈАЛНИ ЦЕНИ од 299 ЕУР по лице за 7 ноќевања на база ALL LIGHT– се вклучено

‼️ Неодолива понуда за Септември 
📌 СПЕЦИЈАЛНИ ЦЕНИ од 199 ЕУР по лице за 7 ноќевања на база ALL LIGHT– се вклучено

ALL LIGHT– се вклучено (појадок, ручек, вечера пијалоци акохолни и безалкохолни ,кафе,чај и сладолед)
Цени валидни до пополнување на собите во промоција. 
• Прво дете од 0 до 11,99 г. со двајца возрасни на редовно легло – БЕСПЛАТНО
• Второ дете 0 до 2.99 г. со двајца возрасни без легло – БЕСПЛАТНО
• Второ дете 3-7.99 г. со двајца возрасни без легло – плаќа 10 eur на ден. 
• Прво дете од 12-15,99 г. со двајца возрасни на редовно легло плаќа 30% од цената во табелата
• Трето возрасно лице над 16г. на редовно легло плаќа 50% од цената во табелата

 

*** акцијата не е ретроактивна и е валидна за нови резервации и до пополнување на собите во промоција ****

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
☎️За резервација и подетални информации ве молиме контактирајте не на:

VOYAGER TOURISTIC SERVICE
tel/fax: +3892 3222 260
mobil: +38978 393 339
voyager@t-home.mk
www.voyager.com.mk

ГРЦИЈА